Zniżki Zdrowy Catering

zdrowy catering logo

Zdrowy Catering – dieta w pudełkach z dostawą pod drzwi

Zdrowy Catering to znana na rynku i polecana firma cateringowa. Specjalizuje się w cateringu dietetycznym i dostarcza posiłki prosto pod drzwi domów i firm na terenie całej Polski. Obsługuje największe miasta w każdym województwie. Do nich stale dołączają kolejne, także mniejsze miejscowości.

W ofercie Zdrowego Cateringu można znaleźć wysokiej jakości, dobrze zbilansowane posiłki, przygotowywane z należytą starannością, zawsze ze świeżych składników. Są to posiłki dostosowane do potrzeb osób w różnym wieku, z różnymi problemami zdrowotnymi, ustalających sobie różne cele żywieniowe.

-15%

Kod promocyjny: ZDROWYMAJ

Układaniem diet zajmują się wykwalifikowani dietetycy. Posiłki są zaś przygotowywane przez doświadczonych kucharzy. W ten sposób powstają diety, które odchudzają, pomagają osiągać lepsze wyniki sportowe, a także wpływają na lepsze samopoczucie pomimo różnych dolegliwości zdrowotnych.

Wygodny i łatwy w obsłudze panel klienta umożliwia szybkie zamawianie posiłków na kolejne dni, a nawet całe miesiące. Pozwala także na modyfikację menu, celem lepszego dostosowania do indywidualnych preferencji.

zdrowy catering kod rabatowy
zdrowy catering kod rabatowy
zdrowy catering kod rabatowy

Tani catering dietetyczny – oferta diet

W Zdrowym Cateringu nie brakuje diet ukierunkowanych na potrzeby osób prowadzących siedzący tryb życia, będących w ciągłym ruchu, w tym dla sportowców. Odpowiednią dietę dla siebie znajdą też ci, którzy zmagają się z problemami zdrowotnymi typu cukrzyca, czy Hashimoto. Oferta obejmuje również diety dla osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów albo muszą z codziennego menu wykluczyć określone produkty.

Zdrowy Catering oferuje: Dietę Standard, Dietę Sport, Dietę Odchudzającą, Dietę Vege, Dietę z niskim IG, Dietę bez glutenu i laktozy, a także Dietę KETO, w tym w wersji ekonomicznej. W ofercie tej można znaleźć też Dietę na zimno oraz tak zwaną Dietę sokową.

Poszczególne diety są opracowywane z należytą precyzją. Dzięki temu odpowiadają potrzebom osób z różnymi problemami zdrowotnymi, jak i tym, które chcą wspomagać swoje cele żywieniowe.

Catering Dietetyczny – Zdrowy Catering

Ogromną zaletą cateringu proponowanego przez Zdrowy Catering, jest różnorodność posiłków. Nie chodzi tu tylko o wybór rodzajów diet, ale o dostępność wielu dań i możliwość ich modyfikowania. Kucharze mają ogromny talent, a do swojej pracy podchodzą z pasją. Dania, jakie przygotowują są smaczne i estetycznie podane.

Na promocje w Zdrowym Cateringu mogą liczyć nie tylko stali klienci. Okazje cenowe czekają tu na wszystkich. Dużo korzyści zapewnia program lojalnościowy, w ramach którego klienci otrzymują 7% wartości zamówienia w formie skarbonki. Oszczędności te mogą wykorzystać przy kolejnym zamówieniu.

Zasięg dostaw poszerza się w mgnieniu oka. Firma już dziś dostarcza posiłki w pudełkach do mieszkańców największych miast w Polsce. Dostęp do jej diet z miesiąca na miesiąc jest coraz łatwiejszy.

Zamówienia można składać przez panel klienta. Tam modyfikować diety i zarządzać nimi według uznania. Ponadto istnieje możliwość konsultacji dietetycznej.

zdrowy catering kod rabatowy
zdrowy catering kod rabatowy

FAQ

Catering dietetyczny zazwyczaj jest kojarzony z osobami, które chcą się odchudzać. Tymczasem oferta cateringu i samych diet jest skierowana do każdego, bo każdy może znaleźć w niej posiłki dopasowane do swoich potrzeb. W cateringu dostępne są diety dla osób aktywnych i prowadzących siedzący tryb życia, dla zapracowanych, dla osób które muszą wykluczyć z diety gluten czy laktozę, a także dla osób z poważniejszymi problemami zdrowotnymi. 

Nie ma stałego cennika. Każda dieta ma swoją cenę. Cena zależy też od kaloryczności wybranej diety, a także od tego, czy danemu zamówieniu przysługuje rabat. 

Dietę odchudzającą można, a nawet trzeba zmodyfikować w taki sposób, aby była dopasowana do potrzeb konkretnej osoby. Zatem należy zacząć od wyboru kaloryczności, bo to podstawa. Następnie trzeba wyeliminować te dania, które zamawiającemu nie odpowiadają. W diecie odchudzającej znajdują się dietetyczne, ale wartościowe posiłki, które wspomagają odchudzanie.