Zniżki BurakiZiemniaki

Catering dietetyczny Buraki Ziemniaki to szeroki wybór różnych programów żywieniowych. Zróżnicowane są pod względem kaloryczności, ilości posiłków i wykorzystanych składników. Jednak każda dieta pudełkowa zapewnia dostęp do smacznych i zróżnicowanych potraw. W dodatku catering możemy nabyć w dobrych cenach. Często firma udostępnia też kody rabatowe, więc nie ma sobie równych na rynku.

-15%

Kod promocyjny: PROMO

Zniżki BurakiZiemniaki

Czym jest BurakiZiemniaki?

Zdrowa i zbilansowana dieta dobroczynnie wpływa na ludzki organizm. Poprawia jego funkcjonowanie, zapewnia dobry nastrój i więcej energii. Codzienne przygotowywanie wartościowych posiłków wymaga jednak nie tylko czasu, ale też wiedzy. Niestety tylko nieliczni ją posiadają. Dlatego często posiłki nie są odpowiedni skomponowane, przez co narażamy się na niedobory w organizmie. Problem ten postanowiła rozwiązać firma BurakiZiemniaki, oferując posiłki z dostawą pod wskazany adres. To doświadczona firma cateringowa, która od pewnego czasu działa na rynku. W jej zespole są doświadczeni dietetycy oraz najlepsi kucharze. Dietetycy zajmują się układaniem jadłospisu. Wspierają też klientów przy wyborze optymalnego planu żywieniowego. Z kolei kucharze dokładają starań, by dania były pełnowartościowe, zdrowe i smaczne. Dlatego korzystają wyłącznie z naturalnych składników od sprawdzonych dostawców.

Dieta pudełkowa proponowana klientom

BurakiZiemniaki proponuje klientom pełnowartościową, zbilansowaną i zarazem bardzo smaczną dietę pudełkową. Jadłospis opracowywany jest zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Uwzględniają one dużą obecność świeżych warzyw i owoców w posiłkach. Jednak firma cateringowa stawia na różnorodność, więc w codziennych daniach pojawiają się też inne produkty. Nie brakuje różnych gatunków mięs, ryb i owoców morza, czy produktów mlecznych. Codzienna dieta może opierać się też na produktach pełnoziarnistych, różnych orzechach, kiełkach i zdrowych przekąskach. Jednak to, co będzie dostarczać firma cateringowa, zależy w dużej mierze od wybranego planu dietetycznego, czy preferencji żywieniowych. To do klientów należy też wybór kaloryczności zestawów i ilości posiłków na dzień. Klasyczna dieta może obejmować trzy posiłki na dzień. Bardziej rozbudowana może dostarczać cztery lub pięć posiłków, a czasami też sześć i przekąski. Wszystkie kwestie zawsze pozostają do indywidualnego ustalenia. Z kolei kaloryczność posiłków może wynosić od około 1000 do 3000 kalorii. W razie problemów z wyborem najlepszej diety klienci mogą skonsultować się z dietetykiem. Na stronie BurakiZiemniaki.pl czeka też kalkulator BMI i kalkulator zapotrzebowania energetycznego. To bardzo proste i zarazem całkowicie darmowe narzędzia, które pozwalają ustalić, czy ma się odpowiednią wagę, nadwagę, czy niedowagę. Z ich pomocą oszacujemy też optymalną kaloryczność dla różnych celów. Stąd już prosta droga do wyboru planu żywieniowego.

Jakie diety pudełkowe oferuje BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki to profesjonalna firma cateringowa. Dlatego w jej ofercie pojawia się coraz więcej nowoczesnych programów żywieniowych. Aktualnie do wyboru czekają następujące rodzaje diet: 

 • dieta odchudzająca,
 • dieta wegańska,
 • dieta sportowa,
 • dieta ketogeniczna,
 • dieta bez laktozy,
 • dieta dla MAM,
 • dieta niskowęglowodanowa,
 • dieta dr Dąbrowskiej,
 • dieta sirt,
 • dieta DASH,
 • dieta Hashimoto,
 • dieta niskie IG,
 • dieta sokowa,
 • dieta FOODMAP,
 • dieta bezglutenowa,
 • dieta wegańska. 

Dlaczego akurat catering dietetyczny w BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki to firma wychodząca naprzeciw oczekiwaniom rynku. Zapewnia dostęp do wielu różnych programów żywieniowych, które można dobrać do swoich potrzeb. Niektóre diety pozwalają osiągać cele sylwetkowe, inne wspierają prawidłowe odżywianie, a kolejne łagodzą dokuczliwe objawy i wspierają leczenie chorób. Choć każdy program posiada unikatowe cechy, to nie zabrakło też podobieństw. Wszystkie diety są bowiem skuteczne, smaczne i bardzo różnorodne. W dodatku można je zamawiać w wielu zakątkach Polski. BurakiZiemniaki realizuje zamówienia nie tylko w największych miastach, ale też w nieco mniejszych. Dokładny zakres usługi możemy sprawdzić na stronie firmy cateringowej.