Zniżki Proszę Zdrowie

Proszę zdrowie Logo

Proszę Zdrowie – zdrowa dieta pudełkowa dla każdego

Proszę Zdrowie to firma rodzinna, specjalizująca się w cateringu dietetycznym od wielu lat. Tworzą ją matka dietetyczka i córki, które są przekonane, że zdrowe jedzenie może być zarazem smaczne. Wspólnymi siłami tworzą cateringi dostosowane do klientów mających różne potrzeby żywieniowe.

Każda dieta to starannie zbilansowane posiłki, różnorodne, zdrowe i wartościowe. Przygotowywane tylko na bazie wysokiej jakości, świeżych produktów, w dodatku zawsze wiadomego pochodzenia. Pracuje nad nimi zespół wykwalifikowanych i utalentowanych osób. Dzięki temu posiłki znajdujące się w poszczególnych dietach nie są nudne, a nawet potrafią wręcz zaskakiwać smakiem.

-10%
Kod promocyjny: KOD10
na POST DĄBROWSKIEJ

Catering dietetyczny można zamówić online, za pośrednictwem panelu klienta dostępnego na stronie. Choć zamówienia są też przyjmowane mailowo i telefonicznie. Zamówienia trzeba jednak składać z wyprzedzeniem czasowym. Specjaliści pracujący nad każdą dietą, potrzebują czasu na organizację swojej pracy tak, aby możliwe było zrealizowanie dodatkowego zamówienia.

Zasięg dostaw można sprawdzić na stronie, korzystając z wyszukiwarki. Proszę Zdrowie obsługuje miasta na terenie całej Polski. Dostawy realizuje 6 dni w tygodniu. W soboty dostarcza posiłki na cały weekend.

proszę zdrowie kod rabatowy
proszę zdrowie kod rabatowy
proszę zdrowie kod rabatowy

Catering dietetyczny – oferta Proszę Zdrowie

W Proszę Zdrowie znajdują się diety różnego rodzaju. Różnią się też kalorycznością. Dzięki temu każdy może z łatwością znaleźć posiłki dostosowane do swoich potrzeb i upodobań smakowych. Obecnie w ofercie Proszę Zdrowie są dostępne następujące diety:

  • Diety Klasyczne, Diety Proteinowe, Dieta dr Dąbrowskiej, Dieta MAMA, Diety Sokowe, Ratunek dla wątroby, Diety Ketogeniczne, Diety Sirtuinowe, Dieta niski IG, Dieta Low-FODMAP, Roślinne Lunche. Wśród tych diet znajdują się diety wegetariańskie bezglutenowe i fish, a także wegańskie bezglutenowe.

W razie problemu z dopasowaniem odpowiedniej diety, można zasięgnąć rady dietetyka. Dobrze dopasowana dieta korzystnie wpłynie zarówno na samopoczucie, jak i przede wszystkim na zdrowie, a co za tym idzie, funkcjonowanie organizmu.

Dodatkowe atuty Proszę Zdrowie

Korzystając z cateringu w Proszę Zdrowie każdy je co chce i co lubi najbardziej. Ogromny wybór diety umożliwia znalezienie odpowiedniej, dostosowanej do indywidualnych upodobań smakowych i potrzeb organizmu.

Menu stale jest urozmaicane. Co chwilę pojawiają się w nim nowe posiłki, nowe propozycje. Dzięki temu dieta w Proszę Zdrowie nigdy nie jest nudna.
Kody rabatowe na nowości w menu to dodatkowy atut oferty Proszę Zdrowie. Wśród nich są kanapki, koktajle oraz inne zdrowe przekąski, które każdy według uznania może dodać do swojego zamówienia po promocyjnej cenie.

W ofercie nie brakuje też innych promocji, pojawiających się okazjonalnie. Klienci mogą korzystać z programu lojalnościowego, który polega na zbieraniu punktów wymienianych na złotówki. Punkty można zdobywać za ocenianie posiłków i polecanie cateringu. Punkty można wymieniać na diety oraz produkty z dodatków.

proszę zdrowie kod rabatowy

FAQ

Mapa dostaw jest podzielona na strefy oznaczone kolorami: zielonym, pomarańczowym i czerwonym. W strefie zielonej dostawa jest darmowa. W strefie pomarańczowej i czerwonej obowiązuje dopłata do przesyłki. Dokładne koszty są podawane automatycznie przy składaniu zamówienia w panelu klienta.

Catering jest dostarczany od poniedziałku do soboty (6 dni w tygodniu). W soboty rano posiłki są dostarczane na cały weekend. Dostawy są realizowane w godzinach wczesnoporannych. W razie chęci, godzinę dostawy można ustalić indywidualnie.

Za wybraną dietę można zapłacić na różne sposoby, przelewem online, przelewem bankowym, a także opcją płatności PayPo 30 dni później. Realizowane są tylko zamówienia opłacone z góry. Najlepszą formą płatności za catering jest płatność online za pośrednictwem PayU. Płatności te są zatwierdzane automatycznie, a zamówienie od razu trafia do realizacji.