Zniżki LOVE Catering

LOVE Catering – diety z dostawą pod wskazany adres

Samodzielne przygotowywanie posiłków zajmuje dużo czasu, tym bardziej, gdy wcześniej trzeba jeszcze zrobić zakupy. A gdy do tego wszystkiego dochodzi brak odpowiednich umiejętności, powstające dania nie mają ani wartości, ani też smaku. To tylko jeden z wielu powodów, dla których warto zamówić catering i to najlepiej w LOVE Catering.

LOVE Catering to firma, która w cateringu dietetycznym specjalizuje się od wielu lat. Tworzą ją ludzie z pasją, ogromnym doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Wśród nich są dietetycy oraz utalentowani kucharze. To oni dokładają wszelkich starań do tego, aby powstające dania były wartościowe, świeże, smaczne i apetycznie podane.

-12%
Kod promocyjny: MAJ

LOVE Catering obsługuje już całą Polskę, w tym przeszło 4000 miejscowości i stale do ich grona dołączają kolejne. Wystarczy podać adres w wyszukiwarce na stronie, aby sprawdzić, do jakich miejscowości są realizowane dostawy.
Zamówienie na dowolną dietę można złożyć za pośrednictwem panelu klienta. Jest bardzo intuicyjny i wygodny w obsłudze. Ale to niejedyna opcja. Zamówienia telefoniczne oraz mailowe też są przyjmowane.

love catering kod rabatowy
love catering kod rabatowy
love catering kod rabatowy

Catering dietetyczny dostępny w LOVE Catering

Oferta LOVE Catering jest bardzo rozbudowana. Przede wszystkim obejmuje starannie skomponowane diety, dedykowane osobom w różnym wieku, z różnymi problemami zdrowotnymi, prowadzącym różny tryb życia. Wśród tych diet znajdują się następujące: Dieta Slim Fit, Balance, Low Carb, Sport, Sirt, Handy meals, Mama, Bulion, Dairy Free, Intermittent Fasting, Office, a także Simply.

Każda z tych diet ma różną kaloryczność, co gwarantuje dopasowanie do potrzeb konkretnego organizmu. Poszczególne dania znajdujące się w menu podlegają modyfikacji. Wszelkich zmian można dokonać w panelu klienta.
Poza dietami w ofercie LOVE Catering są także specjalne dodatki. Są to: bakalie, buliony, shoty, batony, pasty orzechowe, granole, bajgle, konfitury, a także soki i napoje. Firma proponuje również menu eventowe.

Dlaczego właśnie LOVE Catering?

LOVE Catering to najlepsza oferta na rynku. Doskonała jakość w każdym daniu, ogromna różnorodność posiłków, możliwość modyfikacji menu.

Firma zapewnia bezpłatne konsultacje z dietetykiem, co ma na celu pomoc w wyborze odpowiedniej diety. W tym celu wystarczy skontaktować się z biurem i poprosić o konsultację dietetyczną.
LOVE Catering zapewnia kompleksowe wsparcie w czasie trwania diety. To oznacza, że w razie potrzeby wykluczenia produktów czy konkretnych dań albo też dokonania innych zmian, specjaliści pozostają do dyspozycji klienta.

Catering dietetyczny w LOVE Catering jest atrakcyjny cenowo. W rozsądnej cenie można dostawać świeże, smaczne i zdrowe posiłki prosto pod drzwi, bez wysiłku i tracenia czasu na gotowanie

love catering kod rabatowy

FAQ

Dieta Sport jest dostępna w wielu wariantach, także w wersji gluten free. Dieta dodatkowo różni się kalorycznością. Wszystko to daje możliwość idealnego dopasowania cateringu do indywidualnych potrzeb sportowca, czy osoby aktywnej fizycznie. 

Dieta dla Mamy to propozycja dla kobiet w ciąży. Znajdują się w niej niezbędne składniki pokarmowe. Właściwa dieta jest niezwykle ważna zarówno dla samej kobiety, jak i jej dziecka. Twórcy Diety dla Mamy doskonale zdają sobie z tego sprawę. Dieta jest tworzona przez wykwalifikowanych dietetyków. Wszystko w celu troski o zdrowie i bezpieczeństwo osób, które będą się nimi żywić. 

Dieta Office to przede wszystkim pyszne i zdrowe posiłki z dostawą do pracy. Obejmują II śniadanie, obiad oraz podwieczorek. Menu jest elastyczne, co gwarantuje idealne dopasowanie do potrzeb zamawiającego. Korzystanie z cateringu gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy. 

Kalkulator kalorii jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy podać wzrost, wagę, tryb życia i kilka innych szczegółów, aby wyliczyć swoje zapotrzebowanie na kalorie. W ten sposób można łatwo dopasować odpowiednią dietę.