Kalkulatory

Catering Zdrowotny

Oblicz swoje BMI i sprawdź zapotrzebowanie kaloryczne

W chwili, kiedy obliczysz swoje BMI oraz zobaczysz, jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, będziesz mógł bardziej odpowiedzialnie podejść do tematu zdrowego odżywiania. Nie musisz więcej zastanawiać się, jaka jest odpowiednia masa ciała względem swojego wzrostu. BMI pomoże dookreślić aktualny stan zdrowia na podstawie wagi.

Wartości wskaźnika zasugerują, jakie kroki będzie trzeba podjąć, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Utrzymywanie BMI na optymalnym poziomie pozwoli pozbyć się nadwagi i będzie zapobiegało licznym chorobom. Ponadto można będzie dzięki zdrowej diecie pudełkowej poprawić ogólną odporność organizmu.

Kalkulator BMI

Podobnie, jeśli zastanawiasz się, ile kalorii spożywasz w ciągu dnia i myślisz, że potrzebujesz deficytu lub nadwyżki, a nie wiesz, na jakie posiłki możesz sobie pozwolić, możesz skorzystać z kalkulatora kalorii. Kalkulator nie tylko ukazuje podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne, ale również ukazuje ilość kalorii jaka może doprowadzić do przyrostu, jak i spadku masy ciała. Kontrola wartości energetycznych spożywanych posiłków to szansa na uzyskanie wymarzonych celów sylwetkowych.
Przekonaj się już teraz, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne!

Kalkulator kalorii