Zniżki Tim Catering

Tim Catering Logo

Dieta pudełkowa z darmową dostawą – TIM Catering

Dieta bez względu na jej rodzaj, powinna być zdrowa, odpowiednio zbilansowana, ale i smaczna. Tylko wtedy posiłki będą zjadane z chęcią i ze smakiem, a ich wartości będą zaopatrywać organizm we wszystko, czego najbardziej mu potrzeba. Takie diety oferuje TIM Catering. To znana firma cateringowa ciesząca się wieloletnim stażem w branży cateringowej.

TIM Catering ma w swojej ofercie wszystkie najpopularniejsze rodzaje diet. Diety te są zróżnicowane pod względem menu, ale i kaloryczności. Daje to możliwość znalezienia dla siebie odpowiedniej. Posiłki są zaś przygotowywane ze sprawdzonych, wysokiej jakości składników. Tworzą je kucharze z wieloletnim doświadczeniem, z pasją do gotowania. A same diety układają wykwalifikowani dietetycy.

-20%
Kod promocyjny: GIGAWYBOR

Zamówienia na diety można składać na wiele sposobów. Najlepszą opcją jest panel klienta, który dzięki wielu funkcjom, daje możliwość wygodnego i kompleksowego zarządzania swoimi zamówieniami. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby złożyć zamówienie za pośrednictwem maila czy telefonu.

Przy wyborze diety warto posłużyć się kalkulatorem kalorii. W razie konieczności można skontaktować się z dietetykiem. Właściwy dobór diety ma ogromny wpływ na organizm i dobre samopoczucie osoby, która tę dietę stosuje.

tim catering kod rabatowy
tim catering kod rabatowy
tim catering kod rabatowy
tim catering kod rabatowy

Catering dietetyczny TIM Catering – co dobrego można znaleźć w ofercie?

Oferta diet jest bogata i między innymi właśnie to chwalą klienci. Każdy może znaleźć tę, jakiej potrzebuje, dopasowaną do organizmu, trybu życia, ukierunkowaną na zamierzony cel. Oto diety, które już dziś można zamówić w TIM Catering: Sport Premium, Slim, Office, Standard, Keto, Keto Premium, Sport, Niski IG, Hashimoto, Vegetarian, Vege + Fish, Vegan, Less Gluten oraz Lactose Free.

Diety te zależnie od rodzaju, składają się z posiłków przygotowanych na cały dzień. Znaleźć w nich można świeże i pełnowartościowe składniki. Dzięki temu są jeszcze zdrowsze, niż można byłoby przypuszczać. W dodatku przykuwają uwagę przystępnymi cenami. Przy zakupie diety można liczyć na plan treningowy za 1 zł.

Tani catering dietetyczny – TIM Catering

Smaczne, zdrowe, pełnowartościowe, a do tego tanie – takie są diety w TIM Catering. Zawsze przygotowywane na bazie najlepszych składników. Diety opracowują najlepsi dietetycy. Gotowaniem zaś zajmują się kucharze z wieloletnim doświadczeniem. Poszczególne posiłki są przyrządzane z należytą starannością.

TIM Catering obsługuje największe miejscowości na terenie całej Polski. Darmowa dostawa posiłków jest dodatkowym atutem firmy. Firma cieszy się pozytywnymi opiniami coraz większej liczby klientów, którzy doceniają ją przede wszystkim za profesjonalną obsługę, jakość i posiłki zawsze na czas.

Ponadto TIM Catering oferuje diety w atrakcyjnych cenach, a stali klienci mogą liczyć na jeszcze niższe ceny. Cena cateringu spada też zależnie od okresu, na jaki jest wykupowany. Koszt posiłków na cały dzień przy zamówieniu na cały miesiąc jest niższy, niż w przypadku posiłków wykupionych tylko na 10 dni.

tim catering kod rabatowy
tim catering kod rabatowy

FAQ

Dieta Office to propozycja dla osób zabieganych, zapracowanych, które nie mają czasu na gotowanie. W diecie znajdują się: II śniadanie, obiad oraz podwieczorek. Do każdego zamówienia każdego dnia dołączany jest również świeżo wyciskany sok warzywno-owocowy. Dzięki prawidłowo zbilansowanej diecie, nie brakuje siły i energii do pracy. 

Każda dieta ma inną cenę. Dodatkowo każda dieta różni się kalorycznością, co też automatycznie wpływa na różnice w cenie. Aby sprawdzić, ile kosztuje konkretna dieta, wystarczy zajrzeć do zakładki cennik albo do panelu klienta. Tam też naliczają się dostępne rabaty. 

Zestaw testowy to posiłki na jeden dzień. To opcja stworzona z myślą o osobach niezdecydowanych albo po prostu tych, które chcą sprawdzić wybraną dietę przed dłuższym zamówieniem. Tę jednodniową dietę wyróżnia bardzo przystępna cena. Jest jednak dostępna dla każdego klienta jednorazowo.