Zniżki Mój Catering

Mój Catering to catering dietetyczny dopasowany do osób w różnym wieku, prowadzących różny tryb życia i mających różną kondycję zdrowotną. Tym, co szczególnie wiele osób zachęca do korzystania z niego jest oczywiście jakość przygotowanych posiłków, aczkolwiek nie bez znaczenia pozostaje również to, iż śmiało można powiedzieć, że jest to dieta pudełkowa na każdą kieszeń.

-5%

Kod promocyjny: WIOSNA5

Catering dla każdego

Oferta tego cateringu dietetycznego skierowana jest dla osób, którym zależy na zmianie złych nawyków żywieniowych i przejściu na menu, które będzie służyć zarówno zdrowiu, jak i zachowaniu pięknej sylwetki. Jeśli ktoś chce zadbać o siebie, przejść na zdrowe odżywianie, zrzucić zbędne kilogramy, czy uzyskać lepsze wyniki w sporcie, to na pewno taka propozycja spełni jego oczekiwania. Dostawy realizowane są w ponad 3000 miast na terenie całej Polski, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Dokładne adresy, które podlegają pod obszar dostaw można sprawdzić na stronie internetowej, wpisując kod pocztowy.
Nad poszczególnymi jadłospisami czuwają doświadczeni dietetycy, a następnie potrawy przygotowane są przez skrupulatnych i jednocześnie kreatywnych kucharzy. Dlatego finalnie posiłki są zdrowe, pełnowartościowe, smaczne oraz podane w apetyczny sposób. Wyboru diety pudełkowej można dokonać samodzielnie albo zdecydować się na to po konsultacji z ekspertem żywieniowym. Zamówienia składa się poprzez Panel Klienta, z komputera albo z poziomu aplikacji mobilnej. Istnieje również opcja składania zamówień telefonicznych bądź e mailowych.

Dlaczego warto zdecydować się na Mój Catering?

Główne powody, dla których warto zdecydować się na Mój Catering to: 

  • bogata oferta diet, obejmująca aż 16 pakietów do wyboru;
  • jadłospisy różnią się kalorycznością, wobec czego każdy może znaleźć najodpowiedniejszy pod swoje potrzeby;
  • różnorodne posiłki, dostarczające organizmowi tego, co najważniejsze oraz sprawiające, że zamawiający z pewnością nie będą skarżyć się na nudę na talerzu;
  • atrakcyjne rozwiązania takie jak: program lojalnościowy, program afiliacyjny, rabaty oraz wiele innych udogodnień.

Atrakcyjne rozwiązania w Mój Catering

Mój Catering jako firma cateringowa zadbał o to, aby spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Oznacza to, że można znaleźć tutaj sporo rozwiązań, korzystnych nie tylko z punktu widzenia zdrowia, ale również nie nadwyrężających budżetu.
Jedną z ciekawszych propozycji jest Program Lojalnościowy wystosowany dla osób oceniających konkretne dania i promujących firmę. Jeśli ktoś wystawia pozytywne opinie z ciekawymi argumentami, to może pozyskać zniżki, jakie następnie zamienia na punkty. Cena każdego posiłku to 1 punkt, a 10 punktów to 1 złoty zniżki. Po uzbieraniu wyznaczonej odgórnie liczby punktów wystarczy zaznaczyć w Panelu Klienta podczas składania zamówienia opcję: “Uwzględnij punkty ze skarbonki”. Dodatkowo, klienci zostali wyróżnieni w ten sposób, że za każde wydane 1000 złotych na catering otrzymują 25 000 punktów. To motywuje wiele osób do tego, aby kontynuować odżywianie w ramach diety pudełkowej.

Można również sporo zyskać, kiedy poleca się rodzinie lub znajomym Mój Catering. Za pierwsze zamówienie złożone przez osobę z polecenia polecający otrzymuje aż 25 złotych rabatu. Kody polecające są dla każdej osoby generowane indywidualnie. Warto też wpisać się na listę mailingową, ponieważ wtedy na bieżąco otrzymuje się informacje na temat promocji, które to pojawiają się cyklicznie.

Firma cateringowa wystosowała również inne, na równi ciekawe rozwiązanie, jakim jest program afiliacyjny. Polega on na polecaniu diet pudełkowych, zarówno gdy chodzi o ich skład czy smak konkretnych potraw. Klienci zainteresowani uczestnictwem w programie afiliacyjnym otrzymują indywidualny link, za pomocą którego zakupy online zapisywać będą się w zewnętrznym serwisie. Za każdą osobę oraz za jej zamówioną dietę uczestnik programu afiliacyjnego otrzymuje konkretną kwotę. Zależnie od zaangażowania, może to być od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie. Na tę formę promocji, jak i dodatkowego zarobku chętnie decydują się trenerzy fitness, czy influencerzy, co firma docenia, ponieważ wie, że osoby te mają większe zasięgi i lepszy dostęp do potencjalnych grup docelowych.

16 diet pudełkowych w Mój Catering - możliwość stuprocentowego dopasowania

Mój Catering oferuje aż 16 propozycji diet, a więc każda osoba ma dostęp do tego rozwiązania żywieniowego, które spełni jej oczekiwania. Pośród dostępnych opcji znajdują się: Dieta z Wyborem Menu, Dieta Standard, Dieta Sport (Wysokie Białko), Dieta Odchudzanie, Dieta Niskie IG (Niski Indeks Glikemiczny), Dieta Keto, Dieta Wege, Dieta Low Carb, Dieta Lekkostrawnie, Dieta Odchudzanie Wegetariańskie, Dieta Wege z Rybami, Dieta Niskie IG (Wege z Rybami), Dieta SirtFood, Dieta Detoks Sokowy, Dieta Fleksitariańsko oraz Dieta Bez Glutenu i Laktozy.

FAQ

Nie wszystkie dania wymagają podgrzania, natomiast te, które należy przygrzać mają specjalną etykietę i można to zrobić bez problemu. Należy je wyjąć z opakowania i przełożyć do naczynia żaroodpornego. Pojemników z cateringu nie należy umieszczać w piekarniku ani w kuchence mikrofalowej, ponieważ nie są do tego przystosowane. 

Posiłki są przygotowywane na bieżąco, na każdy dzień i wyłącznie ze świeżych składników. Można je przechowywać maksymalnie przez dwa dni, aczkolwiek nie jest to potrzebne, ponieważ każdego dnia otrzymuje się nowe potrawy. 

Dostawy realizowane są nad ranem, aczkolwiek dokładne godziny uzależnione są od konkretnego adresu doręczenia. Klient może również samodzielnie wyznaczyć godzinę dostawy, najpóźniej do godziny 8. Diety dowożone są do klientów od poniedziałku do soboty, w specjalnie do tego przeznaczonych samochodach chłodniczych, co zapewnia świeżość każdego posiłku. W soboty dostarczane są posiłki już na niedzielę.