Zniżki DietBox

DietBox to firma cateringowa, jak sama nazwa wskazuje, specjalizująca się w cateringu dietetycznym. Działa w tej branży od wielu lat. Zatrudnia dietetyków i kucharzy, którzy wspólnymi siłami pracują nad posiłkami, dbając przy tym o ich różnorodność i jakość. W jej ofercie można znaleźć rozmaite diety, które różnią się nie tylko zasadami, ale też działaniem. Tym sposobem są odpowiednie dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i w końcu przejść na zdrowy tryb odżywiania. Są również polecane osobom z konkretnymi problemami zdrowotnymi, jak na przykład cukrzyca. Niektóre z nich świetnie nadają się dla osób aktywnych, w tym sportowców. W DietBox wiele osób znajdzie dla siebie odpowiednią dietę.

-22%

Kod promocyjny: GRILL22

Firma dowozi diety do wybranych miast we wszystkich województwach. Lista obsługiwanych miejscowości stale się wydłuża. Gdzie dokładnie dostarcza posiłki można sprawdzić na stronie, korzystając ze specjalnej wyszukiwarki. Diety dostępne w DietBox są przystępne cenowo. Całodniowe wyżywienie przygotowane według zasad konkretnej diety, kosztuje w granicach 60 zł. W dodatku klienci mogą liczyć na różne rabaty i zniżki, co powoduje znaczny spadek cen.
Catering DietBox cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów z całej Polski. Pozytywne opinie wypisywane w internecie, zachęcają kolejne osoby do korzystania z oferty. Świadczą też o tym, że faktycznie warto zapoznać się z jej szczegółami i złożyć zamówienie na wybraną dietę.

FIT Apetit

Skąd tak duże zainteresowanie cateringiem DietBox?

Wiele osób rozglądających się za cateringiem, stawia właśnie na DietBox. I wcale nie wzbudza to zdziwienia, ponieważ oferta jest atrakcyjna pod wieloma względami.

Oto powody, dla których powinieneś rozważyć wybór cateringu w DietBox:

  • Przystępne ceny to jeden z najczęściej wymienianych powodów. Firma stale współpracuje z tymi samymi dostawcami produktów, co pozwoliło jej wynegocjować dobre stawki. Stąd może pozwolić sobie na niższe ceny poszczególnych diet. A klienci to doceniają.
  • Duży wybór diet. Tu każdy znajdzie dla siebie dietę, którą będzie mógł stosować przez dłuższy czas, jak nie przez całe życie. Bo jeśli chodzi o dietę Standard, nic nie stoi na przeszkodzie, aby osoby, które chcą dbać o siebie i zdrowo się odżywiać, odżywiały się tak przez cały czas.
  • Firma zapewnia pomoc i fachowe doradztwo w zakresie wyboru diety, czy też składania zamówień. A skoro mowa o zamówieniach, warto jednocześnie dodać, że można je składać online, za pośrednictwem panelu klienta. Jest to wygodny i korzystny sposób dla wszystkich klientów.
  • Każda dieta to zestaw posiłków przygotowanych według wytycznych dietetyków, z wykorzystaniem składników najwyższej jakości. Posiłki są smaczne, zdrowe, prawidłowo zbilansowane i różnorodne. Trudno więc przejść obok nich obojętnie, a zjadanie ich regularnie, przyczynia się do utrzymania organizmu w dobrym stanie zdrowotnym.

Catering DietBox – dostępne i polecane diety

Tak naprawdę wszystkie dostępne w ofercie DietBox diety są chętnie wybierane i polecane. A znaleźć wśród nich można następujące: Strong, Keto, Low Carb, Niski Indeks Glikemiczny, Standardowa, Wegetariańska i Wegetariańska z rybami, Slim, Wybór Menu. Poszczególne diety różnią się kalorycznością. Kaloryczność każdy powinien ustalić według zapotrzebowania swojego organizmu. Czynność nie jest trudna, ponieważ można wykorzystać do tego specjalny kalkulator. Podaje się w nim takie parametry jak płeć, wzrost, waga, wiek, a także poziom aktywności fizycznej i gotowe. Jeżeli jednak ktoś ma problem z wyborem dla siebie odpowiedniej diety i kaloryczności, może zasięgnąć rady w biurze obsługi klienta.

Dobrze dobrana dieta to gwarancja prawidłowego jej działania i szybkich efektów. Pamiętać o tym powinny osoby, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, rozbudować mięśnie, czy też osoby, które borykają się z różnymi dolegliwościami pojawiającymi się na skutek spożywania określonych produktów.

FAQ

Każdy posiłek jest zamknięty w oddzielnym opakowaniu. Na pudełku znajduje się etykieta z opisem. Tam właśnie należy szukać informacji dotyczącej tego, czy posiłek wymaga podgrzania, czy można zjeść go na zimno.

Okres trwania umowy cateringowej zależy od klienta. To on ustala takie szczegóły w panelu klienta. Może zatem wybrać dietę na 5 dni w tygodniu, albo jeżeli woli, na 7 dni. Wybór okresu trwania umowy cateringowej ma miejsce przy składaniu zamówienia. W nagłej sytuacji i konieczności dokonania zmian można kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Wybór Menu to dieta, która jest komponowana według upodobań klienta. To on ustala, czy ma chęć na słodkie śniadanie, czy może woli bezmięsne obiady. Wybór menu w tym przypadku należy do klienta.

Dieta ma być bezpieczna dla osoby, która ją stosuje. Dlatego ważne jest, by zgłaszał wszystkie zastrzeżenia i informował o produktach, na które jest uczulony. Dieta może być dowolnie modyfikowana pod potrzeby zamawiającego.