Zniżki Green BOX

GreenBox logo

GreenBox – dieta z wyborem menu

Firma GreenBox w cateringu dietetycznym specjalizuje się od wielu lat. Doskonale zna potrzeby wymagających klientów, a co najważniejsze, potrafi im sprostać. Dostarcza diety do domów i firm ludzi zamieszkujących największe miasta na terenie całej Polski. Swoim zasięgiem co chwilę obejmuje kolejne miejscowości.

Firmę GreenBox tworzą ludzie z pasją, którzy na co dzień sami przestrzegają zasad zdrowego odżywiania. Posługując się dotychczas zdobytą wiedzą i doświadczeniem, przygotowują diety dostosowane do osób o zróżnicowanych potrzebach. Tym sposobem pomagają osobom aktywnym, w tym sportowcom, osobom prowadzącym siedzący tryb życia i zapracowanym. Swoimi dietami wspierają też osoby obarczone różnymi chorobami.

-25%

Kod promocyjny: GREENWIOSNA

W GreenBox pracują wykwalifikowani dietetycy oraz utalentowani kucharze. Posiłki, jakie przygotowują każdego dnia, powstają na bazie wartościowych, świeżych produktów, nabywanych wciąż u tych samych dostawców. Choć w ofercie można znaleźć gotowe diety wraz z propozycją menu, menu to można poddać małej modyfikacji. Ma to na celu dostosowanie cateringu do najbardziej indywidualnych potrzeb osób, które będą się nim żywić.
GreenBox umożliwia składanie zamówień na kilka sposobów, za pośrednictwem telefonu, maila, a także panelu klienta. I ta trzecia z dostępnych opcji generuje najwięcej korzyści. Przede wszystkim umożliwia zarządzanie zamówieniami.

Catering dietetyczny GreenBox – dostępne diety

W ofercie GreenBox można naleźć najpopularniejsze rodzaje diet dedykowane osobom z różnymi potrzebami żywieniowymi. Wśród nich są następujące: Dieta Standard, Odchudzająca, Domowa, Ekonomiczna, Sportowa, Wegetariańska, Wegetariańska + ryby, LOW IG, LOW CARB, KETO, Office, Oczyszczająca oraz Dash.

Poszczególne diety zawierają dania i przekąski zgodne z zaleceniami dietetyka. Sportowcom pomagają osiągać lepsze wyniki na treningach i zawodach. Osobom odchudzającym się umożliwiają skuteczne pozbycie się zbędnych kilogramów. Wspierają także tych, którzy po prostu chcą przejść na zdrowy tryb życia i włączyć do codzienności zdrową, domową dietę.

W doborze odpowiedniej diety pomoże nie tylko kalkulator zapotrzebowania kalorycznego oraz kalkulator BMI zamieszczony na stronie, ale też dietetyk. Konsultacja dietetyczna jest możliwa po wcześniejszym umówieniu się z dietetykiem.

Dlaczego dieta pudełkowa w GreenBox?

Korzystanie z cateringu dietetycznego w GreenBox to same korzyści. Warto zacząć od tego, że diety są bardzo zróżnicowane, a posiłki, które się w nich znajdują, różnorodne. Poszczególne dania i przekąski to pełnowartościowe, zdrowie i smaczne posiłki, dostarczane prosto pod drzwi domów i firm.

Zasięg cateringu zwiększa się praktycznie z miesiąca na miesiąc. Zainteresowanie dietami jest coraz większe, a na liście nowych klientów pojawiają się osoby z polecenia. To świadczy o tym, że GreenBox kładzie duży nacisk na jakość diet i samej obsługi, co przekłada się na zadowolenie odbiorców i pozytywne opinie.

Tu można zamawiać dobre diety w rozsądnych cenach. Nie brakuje też promocji i ofert specjalnych. Warto zagłębić się w szczegóły programu lojalnościowego, kodów w social media i aktualnych promocji. Wszystko to można znaleźć na stronie.

FAQ

Istnieje możliwość rezygnacji z diety zarówno na weekendy, jak i wybór cateringu tylko na weekend. Oferta jest elastyczna, dostosowana do potrzeb każdego klienta. Parametry zamówień można ustalać na stronie w panelu klienta.

Nie zawsze jest to możliwe, ale warto dopytać w biurze obsługi klienta. Wystarczy podać dokładny adres, by w niedługim czasie uzyskać wyczerpującą odpowiedź na temat tego, czy taka możliwość istnieje. Wszystko zależy od opracowanej już trasy dostaw.

Dieta testowa to 5 pełnowartościowych posiłków przygotowanych zgodnie z rodzajem wybranej diety. Dieta tego typu obejmuje posiłki tylko na jeden dzień. Obowiązuje na nią rabat w wysokości aż 30%.