Zniżki Fit Apetit

Fit Apetit Logo

Fit Apetit – dieta dopasowana do każdego

Catering dietetyczny to prawidłowo zbilansowane posiłki dostarczane pod wskazane drzwi. W Fit Apetit są dodatkowo smaczne, zdrowe i apetycznie podane. Bo ta firma cateringowa kładzie duży nacisk na jakość oferowanych posiłków i to, by regularnie spożywane, wspierały w dążeniu do wyznaczonych celów.

W Fit Apetit pracują najlepsi dietetycy i kucharze, którzy dokładają wszelkich starań do tego, aby powstające dania były pełnowartościowe i różnorodne. By przede wszystkim powstawały z użyciem świeżych składników pochodzących od sprawdzonych dostawców. Starania tychże specjalistów od prawidłowego żywienia, dostrzegają klienci. Świadczą o tym stale napływające pozytywne, wręcz zachwalające catering opinie, które można sprawdzić chociażby na stronie.

-15%
Kod promocyjny: RELAX

Dieta pudełkowa od Fit Apetit to posiłki na cały dzień, cały tydzień, a nawet miesiąc. To klient ustala, kiedy chce jeść smacznie i zdrowo, bez samodzielnego angażowania się w przygotowywanie tych dań. Nowi klienci mogą zamówić zestaw próbny albo od razu zdecydować się na wybór diety na cały miesiąc.

W dopasowaniu odpowiedniej diety pomoże kalkulator kaloryczności. Można też zamówić konsultację z dietetykiem. Warto zainstalować aplikację FitChoice, aby samodzielnie wybierać dania i wygodnie składać zamówienia.

Posiłki dostarczane przez Fit Apetit znajdują się w ekologicznych opakowaniach. Są one w 100% biodegradowalne, bo wykonane z pulpy trzcinowej. Co ciekawe, można je mrozić, podgrzewać w mikrofalówce i piekarniku. Fit Apetit dowozi swój catering dietetyczny do ponad 1400 lokalizacji w Polsce. Szczegóły dotyczące konkretnych adresów można sprawdzić na stronie.

fit apetit kod rabatowy
fit apetit kod rabatowy
fit apetit kod rabatowy

Dieta pudełkowa – oferta Fit Apetit

W ofercie diet Fit Apetit każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno ten, który zamierza zrzucić kilka kilogramów, jak i popracować nad swoją sylwetką, rozbudowując mięśnie. W tym wyjątkowym cateringu idealne diety znajdą dla też pozostali.

Dostępne i cieszące się dużym zainteresowaniem diety to: Dieta Standard, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power oraz Dieta Perfect Match.

W wyborze jednej z nich pomoże doświadczony dietetyk. Zawsze można również skorzystać z kalkulatora kalorii, aby lepiej dopasować dietę do swoich potrzeb. Zamówienia na wybrane diety warto składać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. To wygodny i szybki sposób na wybór stałej diety lub kompozycję własnego menu.

Catering dietetyczny od Fit Apetit – największe korzyści

Uwagę w ofercie Fit Apetit przykuwa atrakcyjny wybór dań, które są przygotowywane z najlepszych składników, zawsze wiadomego pochodzenia. Dania są różnorodne, kolorowe, smaczne i zdrowe. Odpowiadają indywidualnym potrzebom osób, które je zjadają.

W Fit Apetit stale można liczyć na atrakcyjne rabaty oraz promocje, a program lojalnościowy umożliwia zbieranie punktów, które następnie zamienia się na złotówki. Punkty są naliczane również za ocenianie potraw, polecanie cateringu znajomym, a także za zgody marketingowe.

Fit Apetit obsługuje klientów w największych miejscowościach w Polsce. Na stronie można sprawdzić dokładne lokalizacje.
To firma godna zaufania. Przede wszystkim polecana przez coraz większą liczbę klientów. Wynika to z jakości dań, jakie serwuje im każdego dnia.

fit apetit kod rabatowy
fit apetit kod rabatowy

FAQ

Każde danie w przygotowanym menu można wymienić na inne według uznania. Po to jest panel klienta oraz aplikacja mobilna. To wygodny sposób na zarządzanie posiłkami i zamówieniami.

Można zmienić dietę. Jednak trzeba to zrobić z zachowaniem ostrożności, tak by nie wyrządzić szkody dla organizmu. Warto w tej sprawie skontaktować się z dietetykiem.

Codziennie dostarczane posiłki najlepiej zjadać na bieżąco. Robiąc przerwy w diecie można zaprzepaścić efekty uzyskane do tej pory. Dotyczy to przede wszystkim diet odchudzających, dedykowanych sportowcom, ale i tych, które mają wspomagać leczenie rozmaitych chorób i dolegliwości.