Zniżki Fitness Catering

Fitness Catering kod rabatowy

Fitness Catering, czyli dieta w pudełkach z dostawą do domu i pracy

Fitness Catering to firma, która od lat działa w branży cateringowej, a co za tym idzie, dostarcza klientom diety w pudełkach. W ramach cateringu dietetycznego rozwozi starannie przygotowywane, prawidłowo zbilansowane posiłki w przystępnych cenach.

Fitness Catering tworzą dietetycy i doświadczeni kucharze, którzy współpracując ze sobą, tworzą smaczne, różnorodne i zdrowe posiłki. Te szybko znajdują odbiorców wśród sportowców i osób, które chcą dbać o swoje zdrowie. Poszczególne diety są skierowane także do osób obarczonych różnymi chorobami, czy dolegliwościami wywoływanymi przez niektóre składniki.

-25% na Wybór Menu
Kod promocyjny: 25MAJ

Firma dociera do klientów na terenie największych miast w Polsce. Ich liczba nieustannie się zwiększa, co przekłada się automatycznie na wzrost liczby klientów. Diety rozwozi nie tylko do ich domów, ale również do miejsc pracy. Wszystkie szczegóły są ustalane indywidualnie, a zamówienia można składać na stronie za pomocą panelu klienta dostępnego po zalogowaniu.
Fitness Catering to najwyższa jakość w przystępnej cenie. I za to klienci najbardziej cenią tę firmę.

Fitness Catering – dostępne diety

Lista dostępnych diet jest wyjątkowo długa. Tym właśnie Fitness Catering wyróżnia się na tle konkurencji.

Wśród najczęściej wybieranych znajdują się następujące: Wybór menu – Low carb, Wybór menu – Standard, Dieta Comfort, Dieta Standard (Zdrowa Dieta), Dieta Sport, Dieta Ketogeniczna, Dieta 6 pack, Dieta Low carb, Dieta Low IG, Dieta Samuraja, Dieta Paleo, Dieta dr Dąbrowskiej, Dieta Sirt, Fit Women, Dieta Wege&Ryby, Dieta Standard bez ryb, Dieta Wege, Dieta Gluten less & Lactose free.
Jednak to jeszcze nie wszystko, ponieważ firma proponuje także takie diety jak: Intermittent fasting – Standard, Intermittent fasting – Niski IG, Intermittent fasting – Carb back loading oraz Intermittent fasting – Keto, czy Dieta niespodzianka.

Ze względu na duży wybór diet i konieczność wyboru kaloryczności, warto podjąć decyzję we współpracy z dietetykiem klinicznym. Specjalista wskaże odpowiedni rodzaj diety i jej wariant.

Fitness Catering kod rabatowy
Fitness Catering kod rabatowy

Oferta dla wymagających klientów

To najczęściej wymieniane powody, dla których warto wykupić dietę w Fitness Catering:

  • Fitness Catering ma bardzo duży wybór diet dostosowanych do potrzeb kobiet i mężczyzn w różnym wieku.
  • Umożliwia wybór menu, a także eliminację wybranych produktów, w tym alergenów.
  • Posiłki są nie tylko różnorodne, ale też przygotowywane z najlepszych jakościowo składników.
  • Zamówienia można składać za pośrednictwem panelu klienta na stronie, a także telefonicznie.
  • Diety są atrakcyjne cenowo, a dostawa jest zawsze darmowa. Nie brakuje też promocji, rabatów i zniżek naliczanych za punkty zdobyte w ramach Programu Lojalnościowego.
  • Firma dowozi catering do największych miejscowości na terenie całego kraju.

Fit Apetit – catering przygotowany od podstaw

Fitness Catering kod rabatowy
Fitness Catering kod rabatowy

Klient ustala, kiedy będzie stosował dietę. Zatem nie musi zamawiać jej na cały miesiąc. Może wybrać tylko niektóre dni w ciągu tygodnia. Musi jednak mieć świadomość, że w przypadku niektórych diet, jak na przykład oczyszczająca, czy odchudzająca, z powodu przerwy, może szybko utracić osiągnięte już efekty lub stracić szansę na jakiekolwiek zmiany. 

Posiłki dostarczane do klientów są gotowe do spożycia, czyli są już po odpowiedniej obróbce. Jednak dla uzyskania lepszego smaku, niektóre warto podgrzać. O tym, które posiłki są przeznaczone do podgrzania przed zjedzeniem, informuje etykieta znajdująca się na opakowaniu.

Diety są rozwożone na terenie całej Polski, ale głównie z wyszczególnieniem największych miast. Gdzie dokładnie jest dowożony catering, można sprawdzić na stronie. To najlepszy sposób na zorientowanie się, jakie miasta są w zasięgu obsługi cateringowej.

Dostawy diet w okresie świąt najczęściej są realizowane przed świętami. O szczegółach klienci są informowani w okresie przedświątecznym.